تاکسی لند

رزرو تاکسی ویژه

رزرو تاکسی های دربستی بین شهری، فرودگاهی و درون شهری لوکس V.I.P

🚕 فقط رزرو دربست موجود است 🚕

شماره های تماس شهرستان ها

:تلفن های رزرو شهرستان ها

تویوتا کمری

سمند

پژو پارس

هیوندا سوناتا

رزرو آنی تاکسی ویژه 

اسنپ بین شهری

برخی شهرها با گسترش تکنولوژی در کشورمان به شهرهای صنعتی تبدیل شده‌اند و فرصت شغلی در این‌گونه شهرها از کشور به‌واسطه همین صنعتی شدن بسیار بیشتر از سایر شهرهای کوچک‌تر و غیرصنعتی است. از همین رو سالانه به تعداد سفرهای بین‌شهری برای کسب‌وکار افزوده می‌شود. سفرهای بین‌شهری معمولاً با تاکسی‌های بین‌شهری انجام می‌شود که به دلیل اینکه نام اسنپ در ذهن عموم مردم نقش بسته است و در سفرهای داخل شهر از آن به‌عنوان یک گزینه خوب استفاده می‌کنند به همین واسطه اصطلاح اسنپ بین‌شهری نیز بین مردم به‌جای تاکسی اینترنتی بین‌شهری و یا سواری در بستی بین‌شهری رواج پیدا کرده است.

ازاین‌رو ما در این مقاله به‌جای استفاده از واژه تاکسی بین‌شهری از همان واژه اسنپ بین‌شهری استفاده می‌کنیم.

استفاده از خدمات آنلاین یک مزیت بزرگ

تصور کنید که بخواهید به‌صورت دربستی بین‌شهری از مبدأ مورد نظرتان به مقصد بروید و می‌خواهید با انبوهی از بارها و وسایل به یک هتل یا مهمان‌پذیر در مقصد موردنظر بروید آیا استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی امکان‌پذیر است؟ خب مسلماً یک پاسخ قطعی برای این سؤال وجود ندارد و ممکن است عده کمی از افراد حاضر باشند این سختی‌ها را به جان بخرند و از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند. اما اکثریت بر این باور هستند که امنیت و حفظ وسایل آن ها و همچنین بدون سختی و زحمت به مقصد رسیدن برایشان از آن کرایه‌ای که بابت تاکسی اینترنتی بین‌شهری یا همان اسنپ بین‌شهری می‌دهند ارزشمندتر است.

همه این موارد در کنار اینکه مسافران به‌راحتی از درون یک اپلیکیشن یا وب‌سایت برای مشخص‌کردن مبدأ و مقصد خودشان اقدام می‌کنند و یک اتومبیل همراه راننده تا رسیدن به لوکیشن دقیق مقصد همراهشان است یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود و این می‌تواند عامل انتخاب اسنپ بین‌شهری یا همان تاکسی بین‌شهری باشد.

اسنپ بین شهری

تاکسی بین‌شهری VIP

همان‌طور که می‌دانید تمام سرویس دهندگان در خدمات تاکسی اینترنتی بین‌شهری یا همان به‌اصطلاح اسنپ بین‌شهری یک سرویس ویژه‌تر به نام تاکسی VIP یا همان سرویس ویژه دارند که در این سرویس که معمولاً هزینه آن از خدمات عادی مقداری بالاتر است از خودروهای باکیفیت و با مدل‌بالاتری استفاده می‌کنند و همچنین خودروها دارای آپشن‌های بیشتری برای ایجاد آسایش و آرامش مسافر است. برای مثال خیلی تفاوت هست در زمانی که در گرمای شدید تابستان یک مسیر طولانی را در یک خودرو با هوای به‌شدت گرم طی کنید تا زمانی که کولر خودرویی که شما را می‌خواهد به مقصد برساند مدام روشن باشد و از دمای هوای مطبوعی که تنفس می‌کنید لذت ببرید. اگر تمامی این مزایا را نادیده بگیریم این که راننده و خودروی ایشان تا زمان رسیدن به مقصد کاملاً در اختیار شماست یک مزیت غیرقابل‌انکار است و شما لازم نیست مسیرهای اضافی را طی کنید تا به مقصد برسید و یا اینکه در کنار مسافران دیگر بنشینید و به‌سختی مسیر را تا مقصد تحمل کنید.

در سرویس اسنپ بین‌شهری یا همان تاکسی اینترنتی بین‌شهری که به‌صورت ویژه یا همان VIP باشد شما تمامی این مزایا را در کنار همدیگر دارید و می‌توانید یک سفر فوق‌العاده و خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

امنیت در تاکسی بین‌شهری آنلاین

به‌خاطر داشته باشید که اگر از یک شرکت خدمات تاکسی بین‌شهری آنلاین (اسنپ بین‌شهری) استفاده می‌کنید تمام رانندگان این شرکت‌ها مدارک خود را در اختیار شرکت مربوطه که خدمات را ارائه می‌دهد قرار داده‌اند ازاین‌رو میزان احتمال تخلف آن ها به‌مراتب کمتر از میزان تخلف خودروهایی است که به‌صورت عبوری اقدام به سوارکردن مسافر برای جابه‌جایی بین‌شهری می‌کنند.

زمانی که شما از یک شرکت سرویس‌دهنده خدمات را دریافت می‌کنید، تقریباً می‌توانید مطمئن شوید که اتومبیلی که در آن سوار شده‌اید قبل از پذیرش توسط آن شرکت از نظر مسائل ایمنی و فنی بازدید شده است و این موضوع می‌تواند خیال شما را از بابت اینکه ناگهان در اواسط راه نمانید راحت سازد.

بنابراین اگر قصد استفاده از یک اسنپ بین‌شهری (تاکسی بین‌شهری آنلاین) را دارید این یک انتخاب عاقلانه و منطقی به شمار می‌رود.

تماس با ما

info@taxiland.ir

021 9134 0289

021 4475 2875

09191789197

خدمات ما

تاکسی بین شهری

تاکسی فرودگاه مهرآباد

تاکسی فرودگاه امام

تاکسی ویژه

دسترسی سریع

تاکسی لند

اولین مرکز رزرو تاکسی های بین شهری و فرودگاهی ویژه

تمامی حقوق وبسایت متعلق به برند تاکسی لند میباشد | anckor.ir

رزرو شما ثبت شد

پس از بررسی با شما تماس گرفته خواهد شد

در صورت تماس نگرفتن اپراتور تا ۱ ساعت آینده. با شماره 09137520891 تماس بگیرید

شماره تیکت رزرو شما