تاکسی لند

رزرو تاکسی ویژه

رزرو تاکسی های دربستی بین شهری، فرودگاهی و درون شهری لوکس V.I.P

🚕 فقط رزرو دربست موجود است 🚕

شماره های تماس شهرستان ها

:تلفن های رزرو شهرستان ها

تویوتا کمری

سمند

پژو پارس

هیوندا سوناتا

رزرو آنی تاکسی ویژه 

تاکسی بین شهری ترمینال

ترمینال یا همان پایانه مسافربری در واقع ایستگاهی است برای اتوبوس هایی که به شهر های مختلف سفر می کنند.

ترمینال های مختلفی در شهر های ایران وجود دارد که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند. اما به طور کلی تمامی آنها ساختمانی برای خرید بلیط اتوبوس دارند.

در این ساختمان ها امکانات دیگری از جمله نمازخانه، دستشویی، فروشگاه، رستوران، کافه و گاها حتی امکانات تفریحی نیز وجود دارد.

اما مهم ترین قسمت ترمینال ها، مکانیست که مخصوص ایست اتوبوس ها و تاکسی های بین شهری می باشد.

مسافرانی که قصد سفر به هر نقطه ای از ایران با اتوبوس دارند، باید به ترمینال مراجعه کرده و سوار اتوبوسی که از قبل بلیطش را خریداری کرده اند، بشوند.

و یا اگر از شهری دیگر به ترمینال شهر مقصد می رسند، باید سوار تاکسی شوند تا به مقصد نهایی خود برسند.

در مواردی که بلیط اتوبوس پیدا نکنند، یا مایل به سفر با اتوبوس های موجود نباشند، می توانند از تاکسی های برون شهری ترمینال کمک بگیرند.

 

تاکسی بین شهری ترمینال

 

اگر تجربه سفر با اتوبوس را برای رسیدن به مقصد که شهری دیگر است داشته باشید، می دانید که پس از رسیدن به آن شهر، اگر فامیل یا آشنایی که برای همراهی شما تا ترمینال بیاید نداشته باشید، رسیدن به مقصد نهایی کمی سخت خواهد بود.

اگر با شهر مقصد آشنایی نداشته باشید، این سختی چند برابر می شود! در ادامه دلایل این ادعا را بیان خواهیم کرد.

هنگامی که شما از مبدا خود به پایانه مسافربری می رسید، مطمعنا در آنجا نخواهید ماند و قصد دارید به مقصد نهایی خود که جایی بیرون ترمینال است برسید.

برای این جا به جایی در شهری که جایی را در آن نمی شناسید مجبور می شوید از تاکسی های ترمینال کمک بگیرید.

این تاکسی ها به دلیل شرایط موجود و احساس نیازمندی شما، کرایه را تا حد نامطلوبی بالا می برند و شما نیز مجبور به پرداخت خواهید بود.

اما اگر از قبل تاکسی بین شهری ترمینال را رزرو کرده باشید، تاکسی مخصوص در ترمینال منتظر شما خواهد بود تا با قیمتی مطلوب و مناسب شما را به هرجایی که می خواهید منتقل کند.

بعضی از مواقع شهری را که با اتوبوس به آن سفر کرده اید مقصد شما نیست و باید به شهری دیگر سفر کنید.

ممکن است اتوبوسی برای آن شهر وجود نداشته باشد و یا شما طاقت نشستن ساعت های متوالی پشت اتوبوس را نداشته باشید.

در بسیاری از مواقع نیز، زمان بسیار مهم است و اتوبوس نمی تواند شما را در ساعتی که باید به مقصد نهایی برساند، در نتیجه مجبور هستید قید اتوبوس را زده و از تاکسی های میان شهری موجود در ترمینال درخواست سفر کنید.

در این حالت تمامی مواردی که پیش از این در رابطه با قیمت ها گفتیم صدق خواهد کرد. حتی ممکن است با دیدن عجله شما، قیمت را چندین برابر از حد مصوب بالاتر ببرند!

با وجود این قیمت نجومی که از شما طلب می کنند، هیچ کدام از امکاناتی را که سامانه های معتبر تاکسیرانی در اختیار شما قرار می دهند را دارا نمی باشند.

اما راه بهتری نیز وجود دارد…

شما می توانید با مراجعه به قسمت رزرو آنلاین در سایت ما، تاکسی بین شهری را با قیمت مصوب و کاملا مقرون به صرفه رزرو کنید.

این تاکسی ها شما را کاملا بیمه کرده و سفری ایمن را به شما هدیه می کنند. بعلاوه هر اتفاقی در راه رخ بدهد تماما مسئولیت آن را قبول کرده و جبران خواهند کرد.

 

ترمینال های مهم تهران

 

اگر از شهری دیگر به تهران سفر می کنید و یا به شهری می روید که قرار است در میان راه در تهران پیاده شوید، و قصد دارید تاکسی بین شهری رزرو کنید؛ لازم است با پنج ترمینال مهم کشور که در تهران قرار دارند آشنا شوید:

  • ترمینال غرب

ترمینال غرب که در نزدیکی میدان آزادی قرار دارد، بزرگترین ترمینال کشور می باشد که بسیار پر تردد بوده و روزانه مسافران بسیار زیادی را پذیرا می باشد.

این ترمینال در بهترین نقطه تهران قرار دارد، بنابراین تردد آسان تر خواهد بود. شما می توانید به راحتی برای خروج و یا رسیدن به ترمینال غرب، تاکسی بین شهری ترمینال غرب را رزرو کنید.

  • ترمینال جنوب

ترمینال جنوب یا خزانه، قدیمی ترین ترمینال شهر تهران می باشد. این ترمینال بیش از همه مخصوص مسافران جنوبی است و در پایین شهر تهران قرار دارد.

با رزرو تاکسی بین شهری ترمینال جنوب، خودرو مورد نظر در زمانی که می خواهید، در ترمینال خواهد بود.

  • ترمینال شرق

ترمینال شرق یا همان تهران پارس، دومین ترمینال بزرگ تهران می باشد که بسیار پر اهمیت است. تاکسی بین شهری ترمینال شرق می تواند شما را از این ترمینال تا مقصد نهاییتان همراهی کند.

  • ترمینال بیهقی

ترمینال بیهقی یا همان آرژانتین که در اطراف میدان آرژانتین قرار دارد، بسیار مناسب افرادیست که در مرکز تهران کار دارند.

تاکسی بین شهری ترمینال بیهقی می تواند به شما در طی کردن این مسیر به بهترین شکل کمک کند.

 

تاکسی بین شهری ترمینال کاوه اصفهان

 

تاکسی‌های بین شهری از ترمینال کاوه اصفهان، یکی از راه‌هایی است که مسافران می‌توانند از آن برای سفر به شهرهای دیگر استفاده کنند. این تاکسی‌ها به صورت روزانه و در ساعات مختلف، به مقاصد مختلفی مانند تهران، شیراز، مشهد و… حرکت می‌کنند.

تاکسی‌های بین شهری ترمینال کاوه، از نظر راحتی و سرعت سفر، یکی از بهترین روش‌ها برای سفر به شهرهای دیگر است. با این حال، قیمت سفر با توجه به مقصد، فصل و تعداد مسافران می‌تواند متفاوت باشد.

اگر قصد سفر به شهری دارید که فاصله آن با اصفهان زیاد است، استفاده از تاکسی بین شهری ترمینال کاوه اصفهان، به شما کمک می‌کند تا بدون درگیری با ترافیک و مسائل مربوط به رانندگی، به سرعت به مقصد خود برسید.

 

رزرو آنلاین بهترین تاکسی بین شهری

 

همین حالا می توانید با ورود به صفحه رزرو آنلاین یا تماس، مبدا و مقصد خود را بعلاوه زمان حرکت مشخص کرده و از خدمات بی نظیر تاکسی لند بهرمند شوید.

تماس با ما

info@taxiland.ir

021 4487 3537

021 4487 4898

09191789197

خدمات ما

تاکسی بین شهری

تاکسی فرودگاه مهرآباد

تاکسی فرودگاه امام

تاکسی ویژه

دسترسی سریع

تاکسی لند

اولین مرکز رزرو تاکسی های بین شهری و فرودگاهی ویژه

تمامی حقوق وبسایت متعلق به برند تاکسی لند میباشد | anckor.ir

رزرو شما ثبت شد

پس از بررسی با شما تماس گرفته خواهد شد

در صورت تماس نگرفتن اپراتور تا ۱ ساعت آینده. با شماره 09137520891 تماس بگیرید

شماره تیکت رزرو شما