تاکسی لند

رزرو تاکسی ویژه

رزرو تاکسی های دربستی بین شهری، فرودگاهی و درون شهری لوکس V.I.P

🚕 فقط رزرو دربست موجود است 🚕

شماره های تماس شهرستان ها

:تلفن های رزرو شهرستان ها

تویوتا کمری

سمند

پژو پارس

هیوندا سوناتا

رزرو آنی تاکسی ویژه 

همسفر اصفهان

درباره هم‌سفر اصفهان

هم‌سفر اصفهان چیزی است که این روزها مردم به دنبال جستجوی آن هستند اما چرا کلمه هم‌سفر اصفهان تا این حد جستجوی بالایی دارد. این سؤالی است که می‌خواهیم پاسخ آن را در این مقاله عنوان کنیم.

هم‌سفر یک شرکت مسافربری است که این روزها طرف‌داران پروپاقرص خود را پیدا کرده است. وسایل نقلیه شرکت هم‌سفر که به دلیل سفر به نقاط مختلف کشور به نام‌های مختلفی از جمله هم‌سفر اصفهان معروف شده است در تهران در محله پارک‌سوار بیهقی در اسفندماه سال 1387 کار خودش را آغاز کرد.

پیشرفت و گسترش این شرکت باعث شد تا دیگر سفرهای بین‌شهری با اتوبوس به هم‌سفر شهرت پیدا کنند و امروزه شاید برخی از افراد را ببینیم که به‌جای اینکه بگویند بر فرض می‌خواهم با اتوبوس به شیراز بروم می‌گوید می‌خواهم با هم‌سفر به شیراز بروم و همین مورد دقیقاً باعث شده است تا کلمه هم‌سفر اصفهان جستجوی بالایی در گوگل داشته باشد.

خدمات   VIP شرکت هم‌سفر

قبل از اینکه به بررسی خدمات هم‌سفر بپردازیم بهتر است توضیح دهیم که واژه بیگانه VIP به چه معنی است و از کجا می‌آید.

واژه VIP مخفف سه کلمه انگلیسی است که به این صورت می‌باشند: Very Important Person

معنای این سه کلمه به این صورت است: “شخص بسیار مهم”

حال امروزه وقتی بخواهند خدمات و آسایش بیشتری برای خدمات گیرنده فراهم کنند و به او آرامش و اطمینان خاطر بیشتری بدهند از واژه VIP استفاده می‌کنند. در شرکت هم‌سفر یا همان هم‌سفر اصفهان که مربوط به سفرهای اصفهان می‌باشد نیز به همین صورت است و اتوبوس‌های VIP به اتوبوس‌هایی گفته می‌شود که امکانات آسایشی بیشتری برای مسافران دارند و فضای نشستن بیشتری را نیز در اختیار مسافر قرار می‌دهند و همچنین معمولاً این اتوبوس‌ها مسافرین کمتری به دلیل بزرگ‌تر بودن و فضاگیر بودن صندلی‌های خود می‌گیرند.

معمولاً بر خلاف اتوبوس‌های عادی که می‌بینیم در اتوبوس‌های وی آی پی در هر ردیف به‌جای چهار صندلی شاهد سه صندلی هستیم که یکی از آن ها به‌صورت تک‌نفره و دوتای دیگر در کنار همدیگر قرار دارند؛ بنابراین ظرفیت کلی اتوبوس بعد از مسافرگیری کامل به 26 نفر می‌رسد.

اتوبوس‌های VIP شرکت هم‌سفر دارای امکانات ویژه‌ای همانند صندلی‌های تخت شو و مانیتور اختصاصی هستند. سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مناسبی در این اتوبوس‌ها تعبیه شده‌اند تا در هر فصل سال متناسب با دمای هوا به کار گرفته شوند. ضمن اینکه هر مسافر به‌صورت اختصاصی جای شارژ دارد و می‌تواند گوشی موبایل و یا وسایلی که نیاز به شارژ دارند را در طول سفر شارژ نماید و همچنین هر مسافر دارای هدفون اختصاصی است بنابراین مسافران می‌توانند در طول سفر با دیدن فیلم و گوش‌دادن به موسیقی اوقات فراغت خوبی داشته باشند. ضمن اینکه بعضی از مسافران به دلیل اینکه تجربه بهتری از سفر خود داشته باشند ترجیح می‌دهند در این نوع از اتوبوس‌ها استراحت خوبی داشته باشند تا در مقصد دچار خستگی جسمی نشوند. عده‌ای از افراد هم کارهای عقب‌مانده خود را به‌وسیله لپ‌تاپ یا گوشی موبایلشان پیگیری می‌کنند.

آیا می‌توان از خدمات دربستی برای هم‌سفر اصفهان استفاده کرد

بله در هر نقطه‌ای از کشور که باشید و بخواهید به مقصد دیگری که معمولاً شهر دیگری است سفر کنید شرکت هم‌سفر این مزیت را در اختیارتان قرار می‌دهد که با خانواده و اقوام خود به‌صورت دربستی با اتوبوس‌های عادی و یا VIP سفر کنید و از سفرتان در کنار اقوام و دوستان و آشنایان لذت بیشتری ببرید.

بلیط‌های شرکت هم‌سفر را از کجاها می‌توان خریداری کرد

خوشبختانه با پیشرفت علم و لزوم استفاده مردم از این خدمات، شرکت هم‌سفر بلیط‌های خود را از جمله هم‌سفر اصفهان، به‌صورت آنلاین و اینترنتی نیز به فروش می‌رساند. علاوه‌برآن اگر مبدا شما تهران است و میخواهید از تهران سفرتان را با همسفر آغاز کنید برای تهیه بلیط می توانید به هر چهار ترمینال موجود در تهران یعنی ترمینال شرق، ترمینال آرژانتین، ترمینال غرب و ترمینال جنوب مراجعه کنید و بلیط اتوبوس را خریداری کنید.

تماس با ما

info@taxiland.ir

021 9134 0289

021 4475 2875

09191789197

خدمات ما

تاکسی بین شهری

تاکسی فرودگاه مهرآباد

تاکسی فرودگاه امام

تاکسی ویژه

دسترسی سریع

تاکسی لند

اولین مرکز رزرو تاکسی های بین شهری و فرودگاهی ویژه

تمامی حقوق وبسایت متعلق به برند تاکسی لند میباشد | anckor.ir

رزرو شما ثبت شد

پس از بررسی با شما تماس گرفته خواهد شد

در صورت تماس نگرفتن اپراتور تا ۱ ساعت آینده. با شماره 09137520891 تماس بگیرید

شماره تیکت رزرو شما